Бачата (bachata)

Бачата являє собою парний танець родом з Домініканської Республіки, який відрізняється своєю інтимністю, романтичністю, а також чуттєвістю.

Спостерігаючи за чудовими рухами та ідеальними поворотами пари, яка танцює цей танець, можна помітити, що бачата має досить багато елементів, схожих з елементами інших танців, а саме з болеро, танго, реггетоном, сальсою і багатьма іншими латинськими танцями.

З’явився цей прекрасний танець ще в середині минулого століття, під час правління диктатора Рафаеля Моліни, і переважно його танцювали тільки люди нижчого прошарку суспільства. Відразу варто відзначити, що даний період часу був досить важким для всього домініканського народу – це і є причиною того, що бачата досить довго не визнавалася і вважалася танцем ізгоїв і бідняків.

Все змінилося в кращу сторону в кінці минулого століття, коли завдяки меланхолійним нахилам величезної кількості музикантів, бачата почала набирати просто небачену популярність. На сьогоднішній день існує кілька різновидів вищевказаного танцю, такі як домініканська, італійська бачата, а також бача-танго, що представляє суміш бачати і танго, яка танцюється під відповідну музику.

Характерні особливості

Як і будь-який інший різновид танцю, бачата має свої унікальні і неповторні особливості. Вся суть даного танцю полягає в тому, що кожен рух повинен бути максимально скоординованим, провідна роль відведена саме ногам. Під час танцю ноги роблять досить швидкі і хитромудрі рухи в одному з найбільш поширених музичних розмірів – чотири чверті, а темп танцю становить приблизно сто двадцять ударів за одну хвилину.

Крім того в бачаті досить багато поворотів, які виконуються практично безперервно. Слід зазначити, що в бачаті робиться чотири кроки з боку в бік, або ж вперед і назад. Але головна «родзинка» полягає в тому, що акцентується саме останній крок, під час якого нога ставиться на носок або ж п’яту.

Досить довго бачату називали вульгарним танцем.

Тому музика не звучала на радіо, а в магазинах було просто неможливо придбати запис. Нове життя музиці для бачати подарував Хуан-Луїс Герра, який додав у мелодію більше романтичності і мелодійності. Саме завдяки колоритній, експресивній і запальній музиці виходить просто незабутній танець, наповнений пристрастю, романтикою і любов’ю.

Цікавий факт полягає в тому, що однією з особливостей музики для бачати є відсутність ритму клаві, що виділяє мелодію серед більшості латиноамериканських музичних жанрів.

Наші викладачі бачати

Позначки:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *